MUTAI CMTB1LE-63 3P Residual Current Operated Circuit Breaker RCBO
Ruzivo rweChigadzirwa
Chinopwanya Mwenje weMazuva Akasara chine Dziviriro yeMazuva Akawandisa (RCBO) chishandiso chekuchengetedza magetsi chinosanganisa mabasa echinopwanya Mwenje weMazuva Asara (RCD) nechinopwanya Mwenje weMazuva Asara (MCB) muchikamu chimwe chete.
CMTB1LE-63 Residual Current Operated Circuit Breaker inogona kudzivirira vanhu nemagetsi kubva mukuvhunduka kwemagetsi, kupfupika kwemagetsi, uye zvikanganiso zvekuremerwa zvakanyanya. Iyo RCBO inonyanya kushandiswa muzvivakwa zvemabhizinesi nedzimba. Inoenderana nechiyero cheIEC61009-1.
| Zita rechigadzirwa | RCBO Residual Current Operated Circuit Breaker |
| Nhamba yeModhero | CMTB1LE-63 3P |
| Zvakajairika | IEC61009-1 |
| Yakayerwa ikozvino Mu (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Matanda | 3P |
| Voltage yakayerwa Ue (V) | 400V |
| Rated frequency | AC 50/60Hz |
| Yakayerwa kugona kwesekitori pfupi Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Rated impulse inodzivirira voltage Uimp | 4000V |
| Tembiricha iri munzvimbo yakapoteredza | -20℃~+40℃ |
| Rudzi rwekusunungurwa ipapo ipapo | CD |
| Rated residual operating current In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Kukombama
Chimiro cheOutline uye Kuiswa (mm)
Zvakanakira
1. Kudzivirira matunhu kubva kumhepo pfupi, kudzivirirwa kwekuwanda kwemhepo uye kubuda kwemvura pasi
2. Zviri nyore kuisa: MaRCBO anowanzo kuve madiki uye ari nyore kuisa, zvichiita kuti akwanise kushandiswa munzvimbo diki kana munzvimbo dzakamanikana.
Matanda
Kushandiswa
MaMCB Miniature circuit breakers anoshandiswa nehunyanzvi uye anoshandiswa zvakanyanya mukuvaka, mudzimba, mumaindasitiri, uye mukufambisa magetsi.
Zvimwe
Kurongedza
Zvikamu zviviri pabhokisi remukati, zvikamu makumi mana pabhokisi rekunze.
Saizi pabhokisi rekunze: 41*21.5*41.5 cm
Musika Mukuru
MUTAI inotarisa pamusika wemagetsi kuMiddle East, Africa, South East Asia, South America, neRussia.
Sei uchifanira kusarudza isu?
Nhare: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













