MUTAI CMTB1LE-63 4P Residual Current Operated Circuit Breaker RCBO
Ruzivo rweChigadzirwa
CMTB1LE-63 Residual Current Operated Circuit Breaker inogona kudzivirira vanhu nemagetsi kubva mukuvhunduka kwemagetsi, kupfupika kwemagetsi, uye zvikanganiso zvekuremerwa zvakanyanya. Iyo RCBO inonyanya kushandiswa muzvivakwa zvemabhizinesi nedzimba,
Inoenderana nemutemo weIEC61009-1.
| Zita rechigadzirwa | Chinosara Chemagetsi Chinoshanda Nenguva Dzose |
| Nhamba yeModhero | CMTB1LE-63 4P |
| Zvakajairika | IEC61009-1 |
| Yakayerwa ikozvino Mu (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Matanda | 4P |
| Voltage yakayerwa Ue (V) | 400V |
| Rated frequency | AC 50/60Hz |
| Yakayerwa kugona kwesekitori pfupi Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Rated impulse inodzivirira voltage Uimp | 4000V |
| Tembiricha iri munzvimbo yakapoteredza | -20℃~+40℃ |
| Rudzi rwekusunungurwa ipapo ipapo | C kana D |
| Rated residual operating current In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Kukombama
Chimiro cheOutline uye Kuiswa (mm)
Zvakanakira
1. Kudzivirirwa kwemhepo pfupi uye yakawandisa yemagetsi
2. Kudzivirirwa kubva mukuvhunduka kwemagetsi: Chinovhara magetsi chinosara chinoona nekumisa zvikanganiso zvemagetsi zvinokonzerwa nekubuda kwemagetsi pasi, zvichidzivirira kuvhunduka kwemagetsi uye kubatwa kwemagetsi.
3. Nguva yekupindura nekukurumidza: Mabreaker aya akagadzirwa kuti agumbuke nekukurumidza, kazhinji mukati mesekondi imwe chete, kana paine dambudziko remagetsi.
Matanda
Kushandiswa
MaMCB Miniature circuit breakers anoshandiswa nehunyanzvi uye anoshandiswa zvakanyanya mukuvaka, mudzimba, mumaindasitiri, uye mukufambisa magetsi.
Zvimwe
Kurongedza
1 pcs pabhokisi remukati, 20 pcs pabhokisi rekunze.
Saizi pabhokisi rekunze: 41*21.5*41.5 cm
Musika Mukuru
MUTAI Electric inonyanya kukoshesa misika yekushandira vanhu kuMiddle East, Africa, South East Asia, South America, neRussia... nezvimwewo
Sei uchifanira kusarudza isu?
Nhare: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












