MUTAI CMTB1LE-63 2P Residual Current Operated Circuit Breaker RCBO
Ruzivo rweChigadzirwa
RCBO inodzivirira njodzi dzekuvhunduka kwemagetsi nemoto zvinokonzerwa nekukanganisa kwepasi uye kuwanda kwemvura. Inoona uye inodzivisa kudonha kwemvura pasi, kunozivikanwa semareduent currents, izvo zvinogona kuitika nekuda kwewaya dzisina kunaka, insulation yakakuvara, kana michina yemagetsi isina kunaka. Pamusoro pezvo, inodzivirirawo kubva kuma overcurrents, izvo zvinogona kukonzerwa nema short circuits kana overloaded circuits.
MaRCBO anowanzo shandiswa muzvivakwa zvekugara uye zvemabhizinesi, pamwe chete nemaindasitiri. Anonyanya kubatsira mumamiriro ezvinhu apo kuchengetedzwa kwedunhu rega rega kunodiwa, senge mukicheni, mudzimba dzekugezera, nedzimwe nzvimbo uko michina yemagetsi ingangosangana nemvura.
| Zita rechigadzirwa | RCBO Residual Current Operated Circuit Breaker |
| Nhamba yeModhero | CMTB1LE-63 2P |
| Zvakajairika | IEC61009-1 |
| Yakayerwa ikozvino Mu (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Matanda | 2P |
| Voltage yakayerwa Ue (V) | 230V |
| Rated frequency | AC 50/60Hz |
| Yakayerwa kugona kwesekitori pfupi Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Rated impulse inodzivirira voltage Uimp | 4000V |
| Tembiricha iri munzvimbo yakapoteredza | -20℃~+40℃ |
| Rudzi rwekusunungurwa ipapo ipapo | CD |
| Rated residual operating current In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Kukombama
Chimiro cheOutline uye Kuiswa (mm)
Zvakanakira
1. Kudzivirirwa kwematunhu kubva pamagetsi mapfupi
2. Kudzivirira matunhu kubva pakuzara kwemagetsi
3. Kudzivirira kudonha kwemvura pasi
Matanda
Kushandiswa
MCB inoshandiswa zvakanyanya mukuvaka, mudzimba, mumaindasitiri, uye mukutapurirana kwemagetsi.
Zvimwe
Kurongedza
Zvikamu zvitatu pabhokisi remukati, zvikamu makumi matanhatu pabhokisi rekunze.
Saizi pabhokisi rekunze: 41*21.5*41.5 cm
Musika Mukuru
Middle East, Africa, South East Asia, South America, Russia Market... nezvimwewo
Nhare: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












