MUTAI CMTB1LE-63 1P N Residual Current Operated Circuit Breaker RCBO
Ruzivo rweChigadzirwa
CMTB1LE-63 Residual Current Operated Circuit Breaker inogona kudzivirira vanhu nemagetsi kubva mukuvhunduka kwemagetsi, kupfupika kwemagetsi, uye zvikanganiso zvekuremerwa zvakanyanya. Iyo RCBO inonyanya kushandiswa muzvivakwa zvemabhizinesi nedzimba. Inoenderana nechiyero cheIEC61009-1.
CMTB1LE-63 RCBO inoshanda paAC50/60HZ, voltage yakayerwa 230V/240V/400V /415V uye current yakayerwa kusvika ku63A.
| Zita rechigadzirwa | RCBO |
| Nhamba yeModhero | CMTB1LE-63 1P+N |
| Zvakajairika | IEC61009-1 |
| Yakayerwa ikozvino Mu (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Matanda | 1P+N |
| Voltage yakayerwa Ue (V) | 230V |
| Rated frequency | AC 50/60Hz |
| Yakayerwa kugona kwesekitori pfupi Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Rated impulse inodzivirira voltage Uimp | 4000V |
| Tembiricha iri munzvimbo yakapoteredza | -20℃~+40℃ |
| Rudzi rwekusunungurwa ipapo ipapo | CD |
| Rated residual operating current In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Kukombama
Chimiro cheOutline uye Kuiswa (mm)
Zvakanakira
1. Kudzivirira macircuit kubva ku short circuit, overload uye earth leak
2.Kuisa zviri nyore: MaResidual current circuit breakers anogona kuiswa mune chero circuit breaker panel kana bhokisi remagetsi, zvichiita kuti zvive nyore kuisa.
3. Kunzwa: Vanogona kuona kunyangwe huwandu hushoma hwemvura inodonhera pasi
Matanda
Kushandiswa
MaMCB Miniature circuit breakers anoshandiswa nehunyanzvi uye anoshandiswa zvakanyanya mukuvaka, mudzimba, mumaindasitiri, uye mukufambisa magetsi.
Zvimwe
Kurongedza
Zvikamu zvina pabhokisi remukati, zvikamu makumi masere pabhokisi rekunze.
Saizi pabhokisi rekunze: 41*21.5*41.5 cm
Musika Mukuru
MUTAI inotarisa pamusika wemagetsi kuMiddle East, Africa, South East Asia, South America, neRussia.
Sei uchifanira kusarudza isu?
Nhare: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












