MUTAI CMTB1-63H 2P Mini MCB Miniature Circuit Breaker
Ruzivo rweChigadzirwa
CMTB1-63 miniature circuit breaker inowanzo shandiswa mumagetsi kudzivirira overload uye short circuits, MCB inogona zvakare kushandiswa sekutamisa uye kushandura simba remagetsi kashoma. Miniature circuit breakers yakakodzera kushandiswa kwakasiyana-siyana, kubva kudzimba kusvika kumaindasitiri, uye inowanzoshandiswa mumwenje, kupisa, uye motor control circuits.
| Zita rechigadzirwa | Muchina weDunhu reMinima |
| Muenzaniso Nhamba. | CMTB1-63 2P |
| Zvakajairika | IEC60898-1 |
| Chitupa | CE |
| Yakayerwa ikozvino Mu (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Matanda | 2P |
| Voltage yakayerwa Ue (V) | 400/415V |
| Rated frequency | AC 50/60Hz |
| Yakayerwa kugona kwesekitori pfupi Icn | 6000A |
| Rated impulse inodzivirira voltage Uimp | 4000V |
| Tembiricha iri munzvimbo yakapoteredza | -20℃~+40℃ |
| Rudzi rwekusunungurwa ipapo ipapo | CD |
| Ruvara | Chena negrey |
| Basa | OEM & ODM |
Matanda
Kushandiswa
MaMiniature circuit breakers anoshandiswa zvakanyanya mukuvaka, mudzimba, mumaindasitiri, uye mukufambisa magetsi.
Zvakanakira
1. Kudzivirirwa kwemagetsi mapfupi uye magetsi akawandisa, kunogonawo kushandiswa sekutamisa nekushandura masisitimu emagetsi nguva nenguva.
2. Saizi diki: MaMCB akagadzirwa kuti ave madiki uye madiki, zvichiita kuti zvive nyore kuisa uye kupinda mumapaneru emagetsi nemabhodhi ekuparadzira.
3.Kugumburwa nekukurumidza: MaMCB akagadzirwa kuti akurumidze kugumburwa kana paine kuwandisa kwemagetsi kana kuti kupfupika kwemagetsi, izvo zvinobatsira kudzivirira kukuvara kwemidziyo yemagetsi uye njodzi dzinogona kuitika kuvanhu.
4.Kukwanisa kukuru kwekuputsa
Zvimwe
Kurongedza
Zvikamu zvitanhatu pabhokisi remukati, zvikamu zana nemakumi maviri pabhokisi rekunze.
Saizi pabhokisi rekunze: 41*21.5*41.5 cm
Mibvunzo neMhinduro
Nezvitupa zveISO 9001, ISO14001 manejimendi system, zvigadzirwa zvinopihwa zvitupa zvepasi rose CCC, CE, CB.
Musika Mukuru
MUTAI inotarisa pamusika wemagetsi kuMiddle East, Africa, South East Asia, South America, neRussia.
Nhare: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












