CMTB1-63 1P 10A 16A 20A 25A 32A MCB Miniature Circuit Breaker
Ruzivo rweChigadzirwa
CMTB1-63 miniature circuit breaker ine basa rekudzivirira ma "short circuit" uye overload, inogonawo kushandiswa se "transfer" uye kushandura system yemagetsi nguva nenguva. MCB ine magadzirirwo akakwirira, mashandiro akavimbika, kugona kupwanya kwakanyanya, chitarisiko chakanaka nezvimwewo. Goko nezvikamu zvakagadzirwa nezvinhu zvine resistance yakasimba, ine simba rekudzivirira moto.
| Zita rechigadzirwa | MCB |
| Muenzaniso Nhamba. | CMTB1-63 1P |
| Zvakajairika | IEC60898-1 |
| Chitupa | CE |
| Yakayerwa ikozvino Mu (A) | 1-63A |
| Matanda | 1P |
| Voltage yakayerwa Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Rated frequency | AC 50/60Hz |
| Yakayerwa kugona kwesekitori pfupi Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Rated impulse inodzivirira voltage Uimp | 4000V |
| Tembiricha iri munzvimbo yakapoteredza | -20℃~+40℃ |
| Rudzi rwekusunungurwa ipapo ipapo | Rudzi C kana D |
| Ruvara | Chena |
| Basa | OEM neODM |
Kukombama
Matanda
Zvakanakira
1. Kudzivirirwa kwematunhu kubva pamagetsi mapfupi
2. Kudzivirira matunhu kubva pakuzara kwemagetsi
3. Dhizaini yakanaka uye iri nyore kuisa
Kushandiswa
MaMCB Miniature circuit breakers anoshandiswa zvakanyanya mukuvaka, mudzimba, mumaindasitiri, mukutumira simba remagetsi...nezvimwewo.
Zvimwe
Kurongedza
Zvikamu gumi nezviviri pabhokisi remukati, 240 pabhokisi rekunze.
Saizi pabhokisi rekunze: 41*21.5*41.5 cm
Musika Mukuru
Middle East, Africa, South East Asia, South America, Russia Market... nezvimwewo
Sei uchifanira kusarudza isu?
Nhare: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













