Mutai CMTB1-63 4P C Curve Mcb Miniature Circuit Breaker
Ruzivo rweChigadzirwa
Iyo CMTB1-63 miniature circuit breaker inopa dziviriro kubva kuma short circuits uye overloads, uye inogona zvakare kushandiswa pakuchinjisa uye kushandura masisitimu emagetsi nguva nenguva. Nekugadzirwa kwechimiro chepamusoro, kushanda kwakavimbika, kugona kupwanya kwakanyanya, uye chitarisiko chakanaka, MCB chigadzirwa chemhando yepamusoro. Goko rayo nezvikamu zvayo zvakavakwa nezvinhu zvine simba rekudzivirira kukuvadzwa uye hunhu hunodzivirira moto.
| Zita rechigadzirwa | MCB |
| Muenzaniso Nhamba. | CMTB1-63 4P |
| Zvakajairika | IEC60898-1 |
| Chitupa | CE |
| Yakayerwa ikozvino Mu (A) | 4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Matanda | 4P |
| Voltage yakayerwa Ue (V) | 400/415V |
| Rated frequency | AC 50/60Hz |
| Yakayerwa kugona kwesekitori pfupi Icn | 3000A/4500A |
| Rated impulse inodzivirira voltage Uimp | 4000V |
| Tembiricha iri munzvimbo yakapoteredza | -20℃~+40℃ |
| Rudzi rwekusunungurwa ipapo ipapo | C |
| Ruvara | Chena + tsvuku |
| Basa | OEM & ODM |
Kukombama
Matanda
Zvakanakira
1. Kudzivirirwa kwematunhu kubva kumhepo pfupi
2. Kudzivirirwa kwematunhu kubva pakuwanda kwemagetsi
3. Dhizaini yakanaka uye iri nyore kuisa
Kushandiswa
MCB inoshandiswa zvakanyanya mukuvaka, mudzimba, mumaindasitiri, mukufambisa magetsi... nezvimwewo.
Zvimwe
Kurongedza
Zvikamu zvitatu pabhokisi remukati, zvikamu makumi matanhatu pabhokisi rekunze.
Saizi pabhokisi rekunze: 22*8.2*8 cm
Musika Mukuru
Middle East, Africa, South East Asia, South America, Russia Market...nezvimwewo
Mibvunzo neMhinduro
MCB yakapihwa zvitupa zvepasi rose zvakaita seCCC, CE, neCB, uye inotsigirwa nezvitupa zveISO 9001 neISO 14001 management system.
Sei uchifanira kusarudza isu?
Nhare: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













