CMTB1-63DC 2P DC MCB Miniature Circuit Breaker
Ruzivo rweChigadzirwa
CMTB1-63 DC MCB miniature circuit breaker inogona kudzivirira midziyo yemagetsi nezvimwe zvinhu zvinorema kubva kumatambudziko ekuremerwa zvakanyanya uye mapfupi emagetsi, uye kuchengetedza kuchengetedzeka kwemagetsi. Mazhinji eDC MCB anoshandisa mamwe masisitimu emagetsi akananga senge masisitimu esimba rezuva, masisitimu ekuchengetedza mabhatiri, simba idzva, nezvimwewo.
MaDC miniature circuit breakers mhinduro yakavimbika uye inodhura zvishoma yekuchengetedza maDC circuits kubva kumagetsi, uye saizi yawo diki, kukurumidza kugumburwa, uye kugona kwayo kupwanyika zvakanyanya zvinoita kuti ive sarudzo inozivikanwa mumhando dzakasiyana dzemashandisirwo.
Ma voltage eDC MCB anowanzova kubva kuDC 12V-1000V, uye rated current inogona kusvika ku63A.
| Zvakajairika | IEC/EN 60947-2 |
| Yakayerwa ikozvino Mu (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Matanda | 2P |
| Voltage yakayerwa Ue (V) | 500V |
| Rated frequency | 50/60Hz |
| Yakayerwa kugona kwesekitori pfupi Icn | 6000A |
| Tembiricha iri munzvimbo yakapoteredza | -20℃~+70℃ |
| Rudzi rwekukombama | C |
| Dhigirii rekusvibiswa | 3 |
| Kukwira | ≤ 2000m |
| Kukwanisa kukuru kwekubatanidza waya | 25 m㎡ |
| Kuiswa | Njanji yeDIN ye35mm |
| Rudzi rwemutsetse rwunopinda | Pamusoro |
Zvakanakira
1.Kukurumidza Kudonha: MaDC MCB akagadzirwa kuti akwanise kudonha nekukurumidza kana paine dambudziko remagetsi, izvo zvinobatsira kudzivirira kukuvara kwemidziyo newaya.
2. Kugona Kuputsa Kwakanyanya: MaDC MCB anowanikwa mumhando dzakasiyana-siyana dzekuputsa, zvinoreva kuti anogona kubata mafambiro emagetsi akawandisa pasina kugumburwa.
3. Kushanda Kwakavimbika: MaDC MCB akagadzirwa kuti ape mashandiro akavimbika uye anowirirana kwenguva yakareba, izvo zvinobatsira kuderedza mari yekugadzirisa uye yekutsiva.
4. Kuisa Zviri Nyore: MaDC MCB akagadzirwa kuti aiswe zviri nyore uye anogona kuiswa paDIN rails kana zvakananga papaneru.
Matanda
Kushandiswa
MaDC MCB Miniature circuit breakers MCB anoshandiswa zvakanyanya mune mamwe masisitimu emagetsi akananga akadai semagetsi matsva, solar PV, nezvimwewo.
Zvimwe
Kurongedza
Zvikamu zvitanhatu pabhokisi remukati, zvikamu zana nemakumi maviri pabhokisi rekunze.
Saizi pabhokisi rekunze: 41*21.5*41.5 cm
Mibvunzo neMhinduro
Nezvitupa zveISO 9001, ISO14001 manejimendi system, zvigadzirwa zvinopihwa zvitupa zvepasi rose CCC, CE, CB.
Musika Mukuru
MUTAI inotarisa pamusika wemagetsi kuMiddle East, Africa, South East Asia, South America, neRussia.
Sei uchifanira kusarudza isu?
1. Ane ruzivo rwemakore anopfuura gumi mukugadzira zvigadzirwa zveMCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Contactor... nezvimwewo.
2. Cheni yeindasitiri yakapedzwa kubva pakugadzirwa kwezvikamu kusvika pakuumbwa kwezvigadzirwa zvakakwana, kuyedzwa uye pasi pekutarisirwa kwenguva dzose.
3. Nezvitupa zve ISO 9001, ISO14001 manejimendi system, zvigadzirwa zvinopihwa zvitupa zvepasi rose CCC, CE, CB.
4. Chikwata chehunyanzvi chehunyanzvi, chinogona kupa sevhisi yeOEM neODM, chinogona kupa mutengo unokwikwidza.
5. Nguva yekutumira nekukurumidza uye sevhisi yakanaka mushure mekutengesa.
Nhare: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com










