CMTB1-63DC 1P 1A-63A DC MCB Miniature Circuit Breaker yezuva rePV
Ruzivo rweChigadzirwa
Ma "miniature circuit breakers" eCMTB1-63 DC MCB ane basa rekudzivirira midziyo yemagetsi nezvimwe zvinhu zvinorema kubva kumatambudziko ekuwanda kwemagetsi uye ma "short-circuit", anogonawo kuchengetedza kuchengetedzeka kwe "circuit". Mazhinji eDC MCB anoshandisa mamwe masisitimu e "direct current" akadai se "new energy", "solar PV", nezvimwewo. Ma "voltage states" eDC MCB anowanzova kubva kuDC 12V-1000V, uye "rated current" inogona kusvika ku63A.
| Zvakajairika | IEC/EN 60947-2 |
| Yakayerwa ikozvino Mu (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Matanda | 1P |
| Voltage yakayerwa Ue (V) | 250V |
| Rated frequency | 50/60Hz |
| Yakayerwa kugona kwesekitori pfupi Icn | 6000A |
| Tembiricha iri munzvimbo yakapoteredza | -20℃~+70℃ |
| Rudzi rwekukombama | C |
| Dhigirii rekusvibiswa | 3 |
| Kukwira | ≤ 2000m |
| Kukwanisa kukuru kwekubatanidza waya | 25 m㎡ |
| Kuiswa | Njanji yeDIN ye35mm |
| Rudzi rwemutsetse rwunopinda | Pamusoro |
Zvakanakira
1.Dzivirira mudziyo kubva kumagetsi emagetsi mapfupi uye magetsi anodarika mwero.
2. Saizi Yakabatana: MaDC MCB akagadzirwa kuti ave madiki uye anochengetedza nzvimbo, zvichiita kuti akwanise kushandiswa mumapaneru madiki emagetsi nemidziyo.
3.Kuisa Zviri Nyore: MaDC MCB akagadzirwa kuti aiswe zviri nyore uye anogona kuiswa paDIN rails kana zvakananga papaneru.
Matanda
Kushandiswa
DC MCB Miniature circuit breaker inoshandiswa zvakanyanya mune mamwe masisitimu emagetsi akananga senge simba idzva, solar PV, nezvimwewo.
Zvimwe
Kurongedza
Zvikamu gumi nezviviri pabhokisi remukati, 240 pabhokisi rekunze.
Saizi pabhokisi rekunze: 41*21.5*41.5 cm
Mibvunzo neMhinduro
Ne ISO 9001, ISO14001 manejimendi system certificate, uye zvigadzirwa zvinokwanisa zvitupa zvepasi rose CCC, CE, CB.
Musika Mukuru
MUTAI inotarisa pamusika wemagetsi kuMiddle East, Africa, South East Asia, South America, neRussia.
Sei uchifanira kusarudza isu?
Nhare: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com









