CMTB1-63DC 4P DC Solar MCB Miniature Circuit Breaker
Ruzivo rweChigadzirwa
CMTB1-63 DC MCB miniature circuit breaker inogona kudzivirira midziyo yemagetsi nezvimwe zvinhu zvinorema kubva kumatambudziko ekuremerwa zvakanyanya uye mapfupi emagetsi, uye kuchengetedza kuchengetedzeka kwemagetsi. Mazhinji eDC MCB anoshandisa mamwe masisitimu emagetsi akananga senge simba idzva, solar PV, nezvimwewo. Ma voltage eDC MCB anowanzo kuve DC 12V-1000V, uye rated current inogona kusvika 63A.
| Zvakajairika | IEC/EN 60947-2 |
| Yakayerwa ikozvino Mu (A) | 1A - 63A |
| Matanda | 4P |
| Voltage yakayerwa Ue (V) | 1000V |
| Rated frequency | 50/60Hz |
| Yakayerwa kugona kwesekitori pfupi Icn | 6000A |
| Tembiricha iri munzvimbo yakapoteredza | -20℃~+70℃ |
| Rudzi rwekukombama | C |
| Dhigirii rekusvibiswa | 3 |
| Kukwira | ≤ 2000m |
| Kukwanisa kukuru kwekubatanidza waya | 25 m㎡ |
| Kuiswa | Njanji yeDIN ye35mm |
| Rudzi rwemutsetse rwunopinda | Pamusoro |
Zvakanakira
1. Kudzivirirwa kwematunhu kubva pamagetsi mapfupi
2. Kudzivirira matunhu kubva pakuzara kwemagetsi
3.Kukwanisa kukuru kwekuputsa
4. Dhizaini yakanaka uye iri nyore kuisa
Matanda
Kushandiswa
MaDC MCB Miniature circuit breakers MCB anoshandiswa zvakanyanya mune mamwe masisitimu emagetsi akananga akadai semagetsi matsva, solar PV, nezvimwewo.
Zvimwe
Kurongedza
Zvikamu zvitatu pabhokisi remukati, zvikamu makumi matanhatu pabhokisi rekunze.
Saizi pabhokisi rekunze: 41*21.5*41.5 cm
Mibvunzo neMhinduro
Nezvitupa zveISO 9001, ISO14001 manejimendi system, zvigadzirwa zvinopihwa zvitupa zvepasi rose CCC, CE, CB.
Musika Mukuru
MUTAI inotarisa pamusika wemagetsi kuMiddle East, Africa, South East Asia, South America, neRussia.
Sei uchifanira kusarudza isu?
Nhare: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








