CMTB1-63DC 3P DC Solar MCB Miniature Circuit Breaker
Ruzivo rweChigadzirwa
CMTB1-63 DC MCB miniature circuit breaker inowanikwa muhukuru hwakasiyana-siyana uye ma ratings, uye inogona kushandiswa mumhando dzakasiyana-siyana dzemashandisirwo, kusanganisira masisitimu esimba rezuva, masisitimu ekuchengetedza mabhatiri, masisitimu emugungwa nemotokari, uye michina yeindasitiri.
Ma voltage eDC MCB anowanzova kubva kuDC 12V-1000V, uye rated current inogona kusvika ku63A.
| Zvakajairika | IEC/EN 60947-2 |
| Yakayerwa ikozvino Mu (A) | 1A- 63A |
| Matanda | 3 |
| Voltage yakayerwa Ue (V) | 750V |
| Rated frequency | 50/60Hz |
| Yakayerwa kugona kwesekitori pfupi Icn | 6000A |
| Tembiricha iri munzvimbo yakapoteredza | -20℃~+70℃ |
| Rudzi rwekukombama | C |
| Dhigirii rekusvibiswa | 3 |
| Kukwira | ≤ 2000m |
| Kukwanisa kukuru kwekubatanidza waya | 25 m㎡ |
| Kuiswa | Njanji yeDIN ye35mm |
| Rudzi rwemutsetse rwunopinda | Pamusoro |
Zvakanakira
1. Kudzivirirwa kubva pakuremerwa zvakanyanya uye kupfupika kwemhepo
2. Hunhu hweDC: DC MCB dzine hunhu hwakasiyana hweDC MCB kana tichienzanisa neAC MCB nekuda kwehunhu hwakasiyana hweDC voltage.
3. Kuyera Voltage: MaDC MCB ane voltage rating yakanangana nemasekete eDC, anowanzo bva pa12V kusvika 1000V DC.
4. Kukanganiswa kweArc: MaDC MCB akagadzirwa kuti avhiringidze maDC arcs, ayo anoita zvakasiyana neAC arcs.
Matanda
Kushandiswa
MaDC MCB Miniature circuit breakers anoshandiswa zvakanyanya mune mamwe masisitimu emagetsi akananga, akadai semagetsi matsva, solar PV, mafekitori emagetsi nenzvimbo dzemaindasitiri ... nezvimwewo.
Zvimwe
Kurongedza
Zvikamu zvina pabhokisi remukati, zvikamu makumi masere pabhokisi rekunze.
Saizi pabhokisi rekunze: 41*21.5*41.5 cm
Mibvunzo neMhinduro
Nezvitupa zveISO 9001, ISO14001 manejimendi system, zvigadzirwa zvinopihwa zvitupa zvepasi rose CCC, CE, CB.
Musika Mukuru
MUTAI inotarisa pamusika wemagetsi kuMiddle East, Africa, South East Asia, South America, neRussia.
Sei uchifanira kusarudza isu?
Nhare: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com











