Mutai CMTB1-63 3P MCB Miniature Circuit Breaker
Ruzivo rweChigadzirwa
CMTB1-63 miniature circuit breaker inogona kudzivirira mudziyo kubva ku short circuit uye overload, inogonawo kushandiswa kutamisa uye kushandura system yemagetsi kashoma. MCB yakagadzirwa zvakanaka, inoshanda zvakanaka, ine simba rakawanda rekupwanya, ine chitarisiko chakanaka nezvimwewo. Goko nezvikamu zvakagadzirwa nezvinhu zvinodzivirira kukuvadzwa uye zvinodzivirira moto zvakanyanya.
| Zita rechigadzirwa | MCB Miniature Circuit Breaker |
| Muenzaniso Nhamba. | CMTB1-63 3P |
| Zvakajairika | IEC60898-1 |
| Chitupa | CE |
| Yakayerwa ikozvino Mu (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Matanda | 3P |
| Voltage yakayerwa Ue (V) | 400/415V |
| Rated frequency | AC 50/60Hz |
| Yakayerwa kugona kwesekitori pfupi Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Rated impulse inodzivirira voltage Uimp | 4000V |
| Tembiricha iri munzvimbo yakapoteredza | -20℃~+40℃ |
| Rudzi rwekusunungurwa ipapo ipapo | CD |
| Ruvara | Chena + tsvuku |
| Basa | OEM & ODM |
Kukombama
Matanda
Zvakanakira
1. Nehukuru hudiki uye hudiki, zviri nyore kuisa
2. Hunhu hwemagetsi mapfupi, kuwandisa, kugona kukuru kwekupwanya
3. inogona kupa dziviriro yakavimbika kubva kumatambudziko emagetsi, uye inoedzwa kuti isvike pamitemo yekuchengetedza yepasi rose.
Kushandiswa
Zvigadzirwa zveMCB zvinoshandiswa zvakanyanya mukuvaka, mudzimba, mumaindasitiri, uye mukutapurirana kwemagetsi.
Zvimwe
Kurongedza
Zvikamu zvina pabhokisi remukati, zvikamu makumi matanhatu pabhokisi rekunze.
Saizi pabhokisi rekunze: 41*21.5*41.5 cm
Musika Mukuru
Middle East, Africa, South East Asia, South America, Russia Market.
Sei uchifanira kusarudza isu?
Nhare: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













