CMTB1-63H 4P Kugona Kuputsa Kwakanyanya Mcb Miniature Circuit Breaker
Ruzivo rweChigadzirwa
CMTB1-63 miniature circuit breaker inogona kudzivirira magetsi kubva ku short circuit uye overload, inogonawo kushandiswa sekutamisa nekushandura system yemagetsi nguva nenguva. Miniature circuit breaker chinhu chakakosha chechero system yemagetsi, ichipa dziviriro yakavimbika kubva kunjodzi dzemagetsi uye ichiona kushanda kwakachengeteka uye kwakanaka kwema circuit nemidziyo yemagetsi.
| Zita rechigadzirwa | Miniature Circuit Breaker MCB |
| Muenzaniso Nhamba. | CMTB1-63 4P |
| Zvakajairika | IEC60898-1 |
| Chitupa | CE |
| Yakayerwa ikozvino Mu (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Matanda | 4P |
| Voltage yakayerwa Ue (V) | 400/415V |
| Rated frequency | AC 50/60Hz |
| Yakayerwa kugona kwesekitori pfupi Icn | 6000A |
| Rated impulse inodzivirira voltage Uimp | 4000V |
| Tembiricha iri munzvimbo yakapoteredza | -20℃~+40℃ |
| Rudzi rwekusunungurwa ipapo ipapo | CD |
| Ruvara | chena negrey |
| Basa | OEM & ODM |
Matanda
Kushandiswa
MaMCB Miniature circuit breakers anoshandiswa nehunyanzvi uye anoshandiswa zvakanyanya mukuvaka, mudzimba, mumaindasitiri, uye mukufambisa magetsi.
Zvakanakira
1. Kudzivirirwa kwematunhu kubva pamagetsi mapfupi
2. Kudzivirira matunhu kubva pakuzara kwemagetsi
3.Kukwanisa kukuru kwekuputsa
4. Dhizaini yakanaka uye iri nyore kuisa
Zvimwe
Kurongedza
Zvikamu zvitatu pabhokisi remukati, zvikamu makumi matanhatu pabhokisi rekunze.
Saizi pabhokisi rekunze: 41*21.5*41.5 cm
Mibvunzo neMhinduro
Mutai ane zvitupa zve ISO 9001, ISO14001 management system, uye zvigadzirwa zvakapasa chitupa cheCCC, CE, CB ... nezvimwewo.
Musika Mukuru
Zvigadzirwa izvi zvinogamuchirwa nevatengi, kunyanya kuMiddle East, Africa, South East Asia, South America, neRussia Market.
1. Zvigadzirwa zvikuru: MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Contactor... nezvimwewo.
2. Cheni yeindasitiri yakapedzwa kubva pakugadzirwa kwezvikamu kusvika pakuumbwa kwezvigadzirwa zvakakwana, kuyedzwa uye pasi pekutarisirwa kwenguva dzose.
3. Nezvitupa zve ISO 9001, ISO14001 manejimendi system, zvigadzirwa zvinopihwa zvitupa zvepasi rose CCC, CE, CB.
4. Chikwata chehunyanzvi chehunyanzvi, chinogona kupa sevhisi yeOEM neODM, chinogona kupa mutengo unokwikwidza.
5. Nguva yekutumira nekukurumidza uye sevhisi yakanaka mushure mekutengesa.
Nhare: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













