Mutai CMTB1-63 2P 10A 16A 20A 25A 32A Mcb Miniature Circuit Breaker
Ruzivo rweChigadzirwa
Iyo CMTB1-63 miniature circuit breaker inopa dziviriro kubva kuma short circuits uye overloads, uye inogona zvakare kushandiswa pakuchinjisa uye kushandura masisitimu emagetsi nguva nenguva. MCB ine dhizaini yepamusoro yekuvaka, mashandiro akavimbika, kugona kupwanya kwakanyanya, uye chitarisiko chakanaka. Goko rayo nezvikamu zvayo zvakavakwa nezvinhu zvine simba rekudzivirira kukuvadzwa uye hunhu hunodzivirira moto.
MCB yakagadzirirwa kusangana nezvinodiwa neIEC/EN60898-1 uye inogona kushandiswa mu50/60Hz AC systems ine voltage ratings ye230V/240V/400V/415V. Ine current yepamusoro ye63A uye yakakodzera kune maapplication anoda currents dziri pasi pemuganhu uyu.
| Zita rechigadzirwa | MCB |
| Muenzaniso Nhamba. | CMTB1-63 2P |
| Zvakajairika | IEC60898-1 |
| Chitupa | CE |
| Yakayerwa ikozvino Mu (A) | 1A-63A |
| Matanda | 2P |
| Voltage yakayerwa Ue (V) | 400/415V |
| Rated frequency | AC 50/60Hz |
| Yakayerwa kugona kwesekitori pfupi Icn | 3000A/4500A |
| Rated impulse inodzivirira voltage Uimp | 4000V |
| Tembiricha iri munzvimbo yakapoteredza | -20℃~+40℃ |
| Rudzi rwekusunungurwa ipapo ipapo | C |
| Ruvara | Chena |
| Basa | OEM neODM |
Kukombama
Matanda
Zvakanakira
1. Kudzivirirwa kwematunhu kubva pamagetsi mapfupi
2. Kudzivirira matunhu kubva pakuzara kwemagetsi
3. Dhizaini yakanaka uye iri nyore kuisa
Kushandiswa
MaMCB Miniature circuit breakers anoshandiswa nehunyanzvi uye anoshandiswa zvakanyanya mukuvaka, mudzimba, mumaindasitiri, uye mukufambisa magetsi.
Zvimwe
Kurongedza
Zvikamu zvitanhatu pabhokisi remukati, zvikamu zana nemakumi maviri pabhokisi rekunze.
Saizi pabhokisi rekunze: 41*21.5*41.5 cm
Musika Mukuru
Misika yedu mikuru iri munzvimbo dzakadai seMiddle East, Africa, South East Asia, South America, Russia Market...nezvimwewo.
Sei uchifanira kusarudza isu?
Nhare: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













